DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.07.2011 11:05:11 

Vítejte na Čnělkových stránkách o Travianu

   

Deník Římana

Zde najdete poslední záznam z deníku hráče, který hraje na cz4. Vše odpovídá realitě, takže se může stát, že bude zfarmen. Pevně věříme, že toto nenastane a sepíšeme první Deník Římana.
Deník je mezi lidmi populární! Pokud chcete podpořit hráče, či jen komentovat jeho hru, využijte téma na foru.

 
 
11. září 2009
 
Tuto "zlatou noc" uděláme pár surovinových polí. Přes noc na nás nešel žádný, takže jsme našetřili 750 surovin (od každé), potřebných na založení 2. vesnice. V 8:03 posíláme založit novou dědinu. Je to trošku větší vzdálenost. Poslali jsme je na místo, kde se budou zhruba za 3-4 dny objevovat nový hráči. Zatím je to vesnice 3 Dřevorubci, 4 Hliniště, 5 Železná ruda, 6 Obilná pole.Ovšem kousek dál je MC9 se 125% obilí a na druhé straně je MC15 se 50% obilí. Do večera děláme produkci. Až se nám na obrazovce objeví 2 dědinka, začínáme s jejím rozvojem. Dnes dáváme dělat jen sklad na 1 level a sýpku na 1 lvl+ pár polí.
Ráno, když jsou školáci ve škole se krásně farmí. Tohle období nám s kolegou velmi chybělo. Takové "tržby" jsme dlouho neměli. Jelikož máme 2 vesnice, tak v 1 dědině (od teďka v 1,2,3 atd.) rozvíjíme produkci. Nadbytečné suroviny posíláme do 2. Obchodníci tam jdou bohužel moc dlouho. Chce to trpělivost. Proto tam rozvíjíme skladiště se sýpkou, abychom mohli suroviny posílat ve větším množství. Až je kapacita skladu a sýpky na 9 600, začínáme s produkcí.
Dneska dosahujeme dost pěkné produkce v 1 a vrháme se na armádu. Farmení jsme taky trošku zmírnili, díky dobré produkci si to můžeme dovolit. Surovin máme dost. Dokonce tolik, že se nestíhalo stavět. Proto jsme se také vrhli na již zmíněnou armádu. Rozhodli jsme se, že zde budeme cvičit převážně EI. Večer opět kontroluji stav vojsk. V 1 se nám počet EI zvedl na 107. V 2 jsme dosáhli kapacity sýpky a skladu na 9 600, proto se začínáme vrhnout na produkci.
Ráno stále makáme v 1 na produkci a stejně tak děláme i ve 2. Kolem 11 dopoledne nám přichází HZ s další deffenzivní akcí. Jednotky se mají sejít už na 15:00. Proto ihned posíláme vojáky (pretoriány) na podporu. Legionáře, necháváme doma, protože se jedná o útok s pěšíma jednotkama. Ještě než dojde útok, vedení plánuje offenzivní odplatu. Jakmile došel útok, přišla nám zpráva o strátách. Hrůzou se mi naježili chlupy. Ze 50 pretoriánů, které jsme tam poslali, nám přežilo pouhých dvacet. Alespoň, že obrana byla úspěšná. Útočník poslal více jednotek, než se očekávalo. Hrdina nám hnedka povyskočil o 1 level nahoru.
V ranních hodinách obdržíme zprávu s instrukcemi na "protiútok". Náš účet "vyfasoval" příchod jednotek na 0:33:51. Když se nám povede jednotky poslat na tento čas, tak by naši vojáci měli přijít v 4 "brázdě". V odpoledních hodinách se nám produkce ve 2 pěkně rozvíjela. Proto dávám stavět kasárny a vycvičit 3 legionáře. Přeci jenom, máme zhruba 2-3 dny, než se tady objeví nově registrovaní hráči. Začínáme co nejvíc posílat suroviny do 2, aby se nám pěkně rozrůstala, jak po ekonomické stránce, tak i po vojenské. Blíží se náš čas. Přestáváme farmit a shromažďujeme EI s legionářeme. Je 21:55. Aby naše jednotky došli na cíl na přesný čas, je potřeba je poslat v 21:58:07. Otevírám si nový panel a zadávám útok na náš cíl. Ale ještě ho neposílám! Počkám si na svůj čas. Opět se dostávám do postavení, kdy se snad úplně zastaví čas. 3 minuty, mi připadají jako nekonečná doba. Jakmile přijde náš čas klikám na: OK. No....poslal jsem to o 1 sekundu později. Snad to nebude vadit. Jdu spát, teď má službu kolega.
Jakmile vstanu, jdu se podívat jak dopadl útok. Naštěstí jsme se trefili do naší 4. řady a přišli jsme jen o pár vojáků. Získali jsme něco kolem 50 off bodů.
 
 
 
BlueBoard.cz
Celý deník najdete ZDE
 

 

 

Návod za Římana