DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.07.2011 11:05:11 

Vítejte na Čnělkových stránkách o Travianu

Tento návod je pro aktivní Galy, kteří chtějí být útočně zaměřeni, dominantní ve svém okolí a dosahovat k horním částem tabulky. Mnoho úspěšný Galů vám zde svěří svá tajemství. Jsem ze staré školy, proto se bude na našem webu převážně vyskytovat místo Falangy jednotka Falanx.

Hraní s Galy jsem vyzkoušel později na několika různých serverech. Začal jsem je používat více a více, především na speedech je to hodně zábavné. Blesky jsou schopny dostáhnout kdekoliv v 21x21 do 20 minut! Je velmi snadné likvidovat neposedné Germány.
Výhodné je začít hned 1 den serveru, kdyžtak o pár hodin později. Nesmíme Germánům připustit ani hodinku navíc.
 
 

Začátek farmení

Abyste mohli farmit bez ztráty jediného vojáčka, musíte mít 4 jednotky. Zezačátku okrádejte pouze hráče pod 9 populace. Později hráče pod 20 pop. Falanxi vám nedávají dostatečný příjem z farmení, je tedy důležité, vyzkoumat co nejrychleji blesky. Než začnete s budováním infastruktury, zkontrolujte vaše šance farmení (kolik toho můžete za den cca ukradnout). Je dobré se zastavit na 20 falanxech a poté začít s budovami na Blesky. Pakliže vás napadají Germáni, snažte se utratit suroviny za potřebné budovy nebo je investovat do úkrytu. Úkryt nepodceňujte, vždy ho mějte na dostatečném levelu, aspoň zpočátku. Armádu rovněž v nepřítomnosti posílejte pryč, nemáte šanci proti Germánům... prozatím.
 

Theutates Blesk

Toto je nejtěžší část návodu. Abyste mohli vyzkoumat Blesky, bude vás to stát cca 17000 surovin. Jestliže jste napadání často, budete muset postavit i druhý úkryt. Pomocí tohoto průvodce a neustálé kontroly účtu můžete mít blesky za 50-55 hodin. Můj hrací tester musel trávit 65 hodin, ztrácel moc falanxů při farmení, ale když budete mít blesky do 72 hodin, je to výborná práce.
 
 
 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
normal server
 
Důležitý je ve hře hlavně čas! Je dobré hrát  s někým tzv. dual account, pokuď sami nestíháte :) Můžete si ho sehnat zde .Gal má ovšem pár výhod co se týče začátku a to je bránění. Nevýhodou je, že falang má slabý útok- těžko se útočí.

Ideální způsob jak začít, ověřeno mnoho hráči
Účet aktivujeme až 2-3 den od uplynutí začátku serveru tak, aby jste po doražení krysy do vesnice byli na účtě (cca 13 hodin od začátku hraní). Další vychytávka, kterou neporušíte pravidla je, že si s kamarádem (dualovým hráčem) založíte každý svůj účet a prohodíte si zástupy. Účet, který vám bude vyhovovat (dostatek potencionálních farem, MC, ..) si ponecháte. Pokuď se účty zdají být stejně dobré, hrejte každý svůj a zhruba 1-2 dny po skončení vaši ochranné lhůty vyberte ten lepší.


1) Splňte postupně úkoly 1-8

2) Před příchodem krysy zkoukněte okolní hráče jestli nemají v profilu holubici, pokud už nemají ochranu, začněte stavět požadavky na kasárny --> Přejděte na bod 4.
Pokud se žádný takový hráč nevyskytuje v okolí, pokračujte v úkolech (9-18. Bonifác nám nabídne zda zvolit ekonomii vesnice nebo se dát na budování armády. My si zvolíme Ekonomii a splníme následující úkoly (19-21) Produkci obilí si stále držte minimálně +10/hod .


3) Nyní postavíme shromáždiště a kasárny. Za všechny suroviny dejte postavit falangy.


4) Farmit lze beze ztrát teprve se 3 falangy, okrádejte pouze hráče, u kterých 100% víte, že nemají doma armádu (i krysu). Hráči pod populace 9 jsou bezbraní. Vycvičujte nové a nové falangy, dokuď jich nebudete mít 6-8, záleží kolik surovin si donášíte. Asi tak od 5-6 dne hraní by jste měli úkoly dokončit.


5) Pokuď vám farmení vynáší slušně, začněte zvyšovat produkci. Hlína by měla být neustále nejvyšší, následováno dřevem, železem; obilí by mělo být aspoň +20/hod
 
6)
 
Není dokončeno, prosím strpení